...:::Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie:::...
Strona główna ˇ Podręczniki ˇ Patron szkoły ˇ Historia szkoły ˇ Biblioteka ˇ Dokumentacja 02 Wrzesień 2014
Nawigacja
Strona główna
Podręczniki
Galeria zdjęć
Artykuły o nas
Misja i wizja szkoły
Galeria zdjęć
Dokumentacja
Linki
Szukaj
Pedagog szkolny
Szkoła
Informacje o szkole
Patron szkoły
Historia szkoły
Wyposażenie szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Osiągnięcia i oferta
Filmy
Pisanki i kraszanki
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Oferta
Zabawa
Pracownicy i uczniowie
Nauczyciele
Pracownicy administracji i obsługi
Rada Rodziców
Informacje o uczniach
Pomoce naukowe
Biblioteka
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W KORYTOWIE ODBĘDZIE SIĘ 1 WRZEŚNIA 2014 R.

GODZ. 9.00 – MSZA ŚW.
GODZ. 10.00 – UROCZYSTY APEL

Przyjazd:
Wardyń – godz. 8.15
Raduń – godz. 8.35
Powrót:
około godz. 11.00

knowak 27.08.2014 - Drukuj
Uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego w punkcie przedszkolnym
18 czerwca 2014r. w punkcie przedszkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci przygotowały program artystyczny, w którym przedstawiły wiersze oraz piosenki o tematyce wakacyjnej, a na zakończenie zaprezentowały się w tańcu ludowym pt” Grozik”. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz kolorowe książeczki. Wyczekiwanym zakończeniem pięknego dnia był słodki poczęstunek dla dzieci przygotowany przez rodziców. Rodzicom serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Zagozda


knowak 24.06.2014 - Drukuj
Zajęcia adaptacyjne w punkcie przedszkolnym
13.06.2014r. w punkcie przedszkolnym odbyły się zajęcia adaptacyjne z udziałem dzieci nowo przyjętych do przedszkola i ich rodziców. Dzieci zapoznały się z wychowawcą oraz otoczeniem – salą, w której będą przebywały, a także poznały niektóre pomieszczenia w szkole. Wszystkie maluchy z radością uczestniczyły w przygotowanych grach i zabawach integracyjnych. Największą radość wywołały zabawy z tunelem i chustą animacyjną. Na zakończenie rodzice dzieci odrysowywali serca z papieru i wycinali, a dzieci je kolorowały. Następnie każdy rodzic ze swoją pociechą przyklejał serduszko na przedszkolne drzewko życzliwości. Kochane dzieci - do zobaczenia we wrześniu!

Małgorzata Zagozda


knowak 24.06.2014 - Drukuj
Zajęcia adaptacyjne w Raduniu
12.06.2014r. najmłodsze dzieci z naszej szkoły odbyły interesującą wycieczkę do Radunia. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie gospodarstwa rolnego państwa Andryszczak- rodziców naszej Kasi. Dzieci z zaciekawieniem oglądały zwierzęta: kury, kaczki, króliki, świnki. Po lekcji oglądowej nasze maluchy bawiły się wesoło na podwórku: skakały na trampolinie, huśtały się na huśtawce oraz bawiły w piaskownicy. Później udaliśmy się na boisko, gdzie tata naszego Dawidka przygotował ognisko i miejsce do zawodów sportowych. Przedszkolaki i ich rodzice brali udział w zorganizowanych grach i zabawach integracyjnych, podczas których rozwijali swoją sprawność fizyczną i integrowali się w środowisku lokalnym. Następnie dzieci wspólnie z rodzicami piekli kiełbaski na ognisku, które ze smakiem zjedli. Dziękujemy naszym rodzicom za przygotowane atrakcje oraz gościnę!

Małgorzata Zagozda


knowak 24.06.2014 - Drukuj
Wycieczka przedszkolaków do Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie
Dnia 6.06.2014r. dzieci z punktu przedszkolnego oraz zerówki były na wycieczce w Szczecinie. Głównym celem wycieczki był Teatr Lalek Pleciuga. Dzieci poznały kulisy teatru, nowe, wyremontowane wnętrze, scenę i widownię oraz najważniejsze - obejrzały spektakl pt. " Przygody Koziołka Matołka”.
Przygody Koziołka Matołka to jedna z najsympatyczniejszych i najzabawniejszych postaci polskiej literatury dla dzieci. Któż nie pamięta uroczego białego koziołka w czerwonych spodenkach, wędrującego po świecie?

knowak 16.06.2014Czytaj więcej ˇ - Drukuj
Strona 1 z 81 1 2 3 4 > >>
Najnowsze zdjęcia

Kontakt ze szkołą
Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Korytowie
ul. Szkolna 4
73-200 Choszczno

tel. 095 768 1102
e-mail: sp.korytowo@wp.pl
Polecamy
choszczno.biz'
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę