...:::Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korytowie:::...
Strona główna ˇ Podręczniki ˇ Patron szkoły ˇ Historia szkoły ˇ Biblioteka ˇ Dokumentacja 20 Kwiecień 2014
Nawigacja
Strona główna
Podręczniki
Galeria zdjęć
Artykuły o nas
Misja i wizja szkoły
Galeria zdjęć
Dokumentacja
Linki
Szukaj
Pedagog szkolny
Szkoła
Informacje o szkole
Patron szkoły
Historia szkoły
Wyposażenie szkoły
Zajęcia pozalekcyjne
Osiągnięcia i oferta
Filmy
Pisanki i kraszanki
Grono pedagogiczne
Uczniowie
Oferta
Zabawa
Pracownicy i uczniowie
Nauczyciele
Pracownicy administracji i obsługi
Rada Rodziców
Informacje o uczniach
Pomoce naukowe
Biblioteka
Kanonizacja Jana Pawła II
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
W dniu 27 kwietnia 2014 r. odbędzie się KANONIZACJA JANA PAWŁA II. Społeczność naszej szkoły wraz ze sztandarem uczestniczyć będzie we MSZY ŚW. o godz. 10.00 w KORYTOWIE

dyrektor szkoły - Alicja Lisińska


knowak 19.04.2014 - Drukuj
Wesołych Świąt!

knowak 19.04.2014 - Drukuj
Święto Książki dla Młodego Czytelnika
W rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena, czyli 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Każdego roku w innym kraju przygotowywany jest plakat promujący książki dla dzieci i specjalny „List do dzieci całego świata”. W 2014 roku gospodarzem tego święta jest Irlandia:

List do dzieci świata
Czytelnicy zawsze pytają pisarzy jak to się dzieje, że piszą swoje historie… skąd przychodzą pomysły? Z mojej wyobraźni, odpowiada autor. Aha, odpowiadają czytelnicy. Ale gdzie jest ta wyobraźnia? Co to jest takiego? I czy każdy to ma?
No tak... odpowiada pisarz, to jest w mojej głowie, i to składa się z obrazów i słów i wspomnień i śladów innych historii i słów i fragmentów rzeczy i melodii i myśli i twarzy i potworów i kształtów i słów i fal i tajemnic i pejzaży i słów i zapachów i uczuć i kolorów i rymów i kliknięć i szelestów i smaków i wybuchów energii i zagadek i podmuchów wiatru
i słów…

knowak 31.03.2014Czytaj więcej ˇ - Drukuj
Konkurs Recytatorski Poezji Ludowej
Z okazji obchodzonego 21 marca Światowego Dnia Poezji w naszej szkole został zorganizowany Konkurs Recytatorski Poezji Ludowej. Uczestniczyło w nim 26 uczniów naszej szkoły, reprezentanci wszystkich klas, od zerówki po szóstoklasistów. Wszyscy przybyli elegancko ubrani, większość uczestników zadbała też o ludowe akcenty. Recytowano oczywiście wiersze o tematyce wiejskiej. Nagrody dla wyróżnionych uczniów przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali miły upominek przygotowany przez panią Katarzynę Meissner, członkinię Rady Rodziców.

knowak 31.03.2014Czytaj więcej ˇ - Drukuj
Powitanie wiosny!
W dniu 22 marca nasza szkoła powitała wiosnę! Z tej okazji odbył się mini koncert piosenki o wiośnie, w którym wystąpili uczniowie naszej szkoły. Dzieci pięknie przygotowały się do występów. Zaprezentowane piosenki nosiły tytuły związane z wiosną: „Wiosenna piosenka”, „Powitanie Wiosny”, „Zielono tu, zielono tam”, „Marcowe żaby”, „Wiosna” oraz „Wiosenne przebudzenie”. W tygodniu poprzedzającym obchody Dnia Wiosny zorganizowano konkurs na najpiękniejszą Marzannę. Prace klas: III, IV i VI reprezentowały szkołę w konkursie pn. „ Panna Marzanna” zorganizowanym przez Choszczeński Dom Kultury. Klasa IV i VI za swoje Marzanny otrzymały wyróżnienie, a klasa III zdobyła nagrodę.

knowak 27.03.2014Czytaj więcej ˇ - Drukuj
Strona 1 z 77 1 2 3 4 > >>
Najnowsze zdjęcia

Kontakt ze szkołą
Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
w Korytowie
ul. Szkolna 4
73-200 Choszczno

tel. 095 768 1102
e-mail: sp.korytowo@wp.pl
Polecamy
choszczno.biz'
www.choszczno.biz - Przerwa na kawę